день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

#Новізнанняцікавеживеспілкуваннягарнийнастрій@USAID

04.04.2017

        Датська рада у справах біженців (ДСБ) - міжнародна неурядова гуманітарна організація, яка сприяє довгостроковим рішенням проблем внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, що постраждали а результаті конфлікту як в Україні, так і у всьому світі, базуючись на гуманітарних принципах та правах людини.

      Одним із видів діяльності є соціально-правовий захист ДСБ. Цей відділ надає соціально-психологічну допомогу населенню. Метою такої роботи є покращення емоційного фону у населення, підвищення стресостійкості, активізація процесів відновлення суспільства в цілому. Профілактика стресу дуже важлива. Корисно дізнатись, як боротись зі стресом, та як не опинитись в стресовому становищі.

        Волонтери ДСБ провели корисний та дуже цікавий тренінг з викладачами нашого учбового закладу. Викладачі визначились з поняттям стресу, професійного емоційного вигорання. Обговорили засоби профілактики стресу. Виконували вправи на психорелаксацію та проробили стратегію по самовідновленню після стресової ситуації.

       Тренінг пройшов легко та невимушено. Одне з найголовніших пунктів не зазнавати стрес – спілкування з надійними друзями, позитивними людьми. Дякуємо волонтерам Олені та Костянтину, тренінг наповнив викладачів новими знаннями, цікавим живим спілкуванням та гарним настроєм!

 

Р.S. Наприкінці ми отримали невеликий презент від USAID …..про це трохи пізніше...слідкуйте за новинами!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

Р.S. Наприкінці ми отримали невеликий презент від USAID …..про це трохи пізніше...слідкуйте за новинами!

 

 


Заступник директора з виховної роботи - С.В.Цвяткова

 

<< Назад до списку