день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ЧАРІВНА ПОДІЯ – створено Дружній простір

12.04.2017

     В учбовому закладі ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» відбулася велика, гарна подія. 11квітня здійснилось урочисте відкриття чарівної кімнати. Простір створено під патронатом Представництва Датської ради у справах біженців в Україні та завдяки фінансуванню Уряду Сполучених Штатів Америки. Представництво виділило кошти на обладнання кімнати. Силами технікуму було зроблено ремонт, а на грошовий внесок придбано меблі, стільці та апаратуру.   

      Ідея простору, полягає в тому, щоб створити місце для особливої атмосфери єдності душі та тіла, сприяння удосконаленню творчої особистості, формування в студентах аматорського мистецтва високої культури, проведення змістовного дозвілля, розвитку самостійного, творчого, креативного мислення, підвищення емоційного компоненту особистості.

       Учасниками відкриття були активні студенти. Урочиста подія являла собою поєднання творчості та мистецтва, що наблизило усіх до святкового піднесення настрою.

       Представники благодійної організації були вражені яскравим інтер’єром та позитивною атмосферою простору. Організатори подарували справжнє задоволення всім учасникам заходу. На честь урочистого відкриття, була перерізана стрічка - "Стрічка Надії" на краще майбуття. Заступник директора з практичного навчання Внукова О.В. подарувала символічний «Величезний тапочок», щоб відвідувачам було по-домашньому затишно. Подію відвідали представники міжнародної неурядової гуманітарної організації, яким було надано слово. Студентам було запропоновано творче заняття у вигляді майстер-классу по виготовленню «Коробочки емоцій», свої витвори вони подарували гостям. Атмосфера була чарівна та невимушена, тому гості були приємно вражені сучасним підходом до організації такого простору та заходу. В атмосфері вітали флюїди добра та щастя!!! Не марнуйте час на пошуки щастя, будьте його джерелом!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

Заступник директора з виховної роботи - С.В.Цвяткова

<< Назад до списку