день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей

22.05.2017

Сьогодні ми живемо в державі, яка відкриває перед молоддю  необмежені можливості для набуття будь-якої професії. Саме тому потрібно добре усвідомлювати як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а задоволенням. «Якщо ви вдало оберете  професію і докладете до нього душу, то щастя  саме знайде вас».

 

Ч. Дарвін.

     20 травня у ВП «Донецький технікум ЛНАУ» відбувся День відкритих  дверей, де зібралися майбутні абітурієнти та їх батьки. Захід розпочався з демонстрації  фільму про багаторічну  історію та традиції  технікуму.

     Вітаючи присутніх,  Гонтар Г.А. – заступник директора з навчальної роботи, розповів  проспецифіку даного ВНЗ, пояснив на скільки цінна освіта, здобута тут, які перспективи чекають випускників. Проте як поставлена виховна робота в закладі, про дозвілля та побут студентів розповіла  Цвяткова С.В. – заступник директора з виховної роботи. Багато корисної інформації про спеціальності, додаткові робітничі професії, можливості працевлаштування присутні почули  від завідуючих відділень і викладачів технікуму. Потенційні вступники та їх батьки отримали відповіді на усі питання стосовно правил прийому до ВНЗ, особливостей вступної кампанії 2017 року, вивчили рекламні буклети і методичні брошури. Після офіційної частини, усі бажаючі мали  змогу оглянути навчальні аудиторії, лабораторії, бібліотеку та інші приміщення загального користування, колекційну ділянку.

Сподіваємось, що День відкритих дверей у нашому закладі допоможе абітурієнтам зробити важливий крок у своєму житті і вже 1 вересня приєднатися до студентської родини.

 

І вже зараз – не зволікайте! Розпочинайте знайомство з нами на сайті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку