день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Вітання з ювілеєм Сидорова М.М.

24.05.2017

     За 51 рок сумлінної праці з 1966 по 2017 рік Сидоров Микола Миколайович працюючи в нашому технікумі, досяг чималих успіхів у спортивно-масовій роботі. Колектив фізкультури технікуму протягом роботи неодноразово займав перші місця в комплексному заліку серед 124 технікумів України.

     Значних успіхів досяг на Всесоюзній арені серед 978 технікумів. Зайняв перше місце у комплексному заліку, за що навчальний заклад був нагороджений найвищою відзнакою Москви серед усіх Республік Союзу.

    За роки праці Микола Миколайович, як тренер-викладач з легкої атлетики, досяг гарних успіхів у підготовці спортсменів високого класу.

    Тричі його збірна команда технікуму легкоатлетів у 1974, 1976, 1981 році стала чемпіоном Всесоюзних змагань серед 978 учбових закладів.

   Під його керівництвом команда легкоатлетів 12 разів була переможцями чемпіонату України.

   За 51 рок праці він приймав участь понад 700 змаганнях: районних, обласних, всеукраїнських, всесоюзних, міжнародних. За цей період в роки його праці було підготовлено: 1 майстер спорту міжнародного класу, 9 майстрів спорту, 112 кандидатів у майстри спорту, більш 1000 по першому розряду, і велика кількість масових розрядів.

   Микола Миколайович 42 роки був Головою методичної ради фізичного виховання аграрних технікумів І- го ІІ-го рівня акредитації нашої області, а також був постійним членом Республіканської методичної комісії.

   Під його вдалим керівництвом багато уваги приділялося спортивній базі, було побудовано 2 спортивні зали, легкоатлетичний комплекс: футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, легкоатлетичні сектори, спортивні майданчики, гімнастичне містечко, поле ручного м’яча, баскетбольний майданчик, 2 волейбольні площадки.

   За особисті досягнення, Микола Миколайович, був нагороджений серед багатьох керівників фізвиховання навчальних закладів грамотою Верховної Ради України, а також грамотами обласного, Всеукраїнського та Всесоюзного рівня.

   Вихованці Миколи Миколайовича, такі як, Барміна Неля була переможцем Міжнародних змагань на дистанції 42 кілометри. Болдарев Олександр і Єрмаков Володимир були в збірній команді з легкої атлетики Радянського союзу.

   І за минуле десятиріччя праці в технікумі були підготовлені переможці Всеукраїнських спортивних ігор – Мендальов Сергій, Лихошва Ольга, Хадикіна Вікторія. Також призерами були Дяченко Анатолій, Мироненко Олександр, Аушев Андрій та інші.

  З нагоди 50-річчя праці в нашому учбовому закладі Микола Миколайович нагороджується ПОДЯКОЮ Міністерства освіти і науки України та науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

   Ювілей трудової діяльності Микола Миколайович зустрічає сповнений енергії, величезної сили духу й бажанням працювати на ниві аграрної освіти. Зичимо Вам, шановний Миколо Миколайовичу, міцного, як алмази, здоров’я, родинного затишку, дружнього тепла та відданості. Бажаємо Вам ніколи не втрачати Вашого запалу й жаги до життя!

 

 

              Ювіляра привітали колеги та студенство з ювілеєм...

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 


 

Заступник директора з виховної роботи - С.В.Цвяткова               

<< Назад до списку