анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Міжнародний день біологічного різноманіття

24.05.2017

     

 

      22 травня   навчальний заклад ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» відзначив свято Міжнародного Дня біологічного різноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з нагоди річниці прийняття Конвенції про біорізноманіття.

   Тема цьогорічного Міжнародного Дня біорізноманіття: «Біорізноманіття та сталий туризм». Тема обрана в зв’язку із проголошенням Генеральною Асамблеєю ООН 2017 року Міжнародним роком сталого туризму.

      Увага до цієї теми – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні питання збереження і невиснажливого використання біорізноманіття у контексті розвитку туризму та зменшення негативного впливу туризму на біорізноманіття і довкілля.

     Організатором заходу стала група А-11 на чолі з куратором, викладачем агрономічних дисциплін – Грачіковою Людмилою Юріївною. Студенти познайомились з історією виникнення свята та проблемами біологічного різноманіття. Під час заходу використовувалась презентація і був представлений відеоролик.

     Відзначення Міжнародного Дня біорізноманіття у всьому світі сприяє підвищенню поінформованості суспільства про роль біологічного різноманіття для добробуту людини та вжиття необхідних дій для його збереження. Студенти зацікавились тематикою та замислились над майбутнім нашої Планети.

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку