день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ЗАХОДИ

22.06.2017

       Трагедія Другої світової війни, розв’язаної тоталітарним режимами, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою. Горем і болем увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

     У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни українці згадують усіх тих, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Найжорстокіша та найкривавіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Загалом за роки Другої світової війни Україна втратила 8 мільйонів своїх громадян (5,5 мільйона цивільних і 2,5 мільйона військових). Тому про мужність і героїзм, проявлені у смертельному двобої всіх народів з фашизмом, людство завжди має пам’ятати.

      Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

      Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні, тих, хто став жертвою, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейського майбутнє України.

      Студентство ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» залучилось до відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

Студенти поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні, вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок історичної пам’яті «Не маємо права забути»

 

 

Показ найкращої екранізації літературного твору, фільм про дітей та дружбу.

 

 

Слоган історичної стрічки «Доросле дитинство війни»

 

 

 

 

 

<< Назад до списку