день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Приймальна комісія 2017

03.07.2017

Приймальна комісія 2017

Сьогодні розпочала роботу приймальна комісія ВП «Донецький технікум ЛНАУ».Протягом року викладачами та співробітниками було проведено профорієнтаційну роботу, що дозволило проінформувати випускників про особливості навчання в нашому закладі.

Заздалегідь було підготовлено всі необхідні екзаменаційні матеріали для проведення вступних випробувань, сформовано й затверджено основні структурні підрозділи приймальної комісії. Окрім прийому документів, приймальна комісія здійснює консультування з приводу вступної кампанії.

У цьому році надано можливість вступити до ВНЗ абітурієнтам з окупованих територій. У зв’язку з цим створено освітній центр «Донбас-Україна».

Технічний персонал приймальної комісії налаштований професійно працювати зі вступниками. Вислів «кожний абітурієнт – наш потенційний студент» не пусті слова, в зміст нашої діяльності.

Графік роботи приймальної комісії:

Понеділок–П’ятниця  з 8:00 до16:00 години

Субота     з 8:00 до14:00

14 липня, 25 липня, 01 серпня, 07 серпня, 08 серпня до 18:00.

Диплом ВП «Донецький технікум ЛНАУ» – це персональний престиж і гарантія успіху кожного нашого випускника. Це один із стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання від студентської лави до почесних посад.

Запрошуємо усіх охочих, хто прагне стати висококваліфікованим майстром своєї справи, обрати професію до душі!

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку