день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

30.10.2017

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571 та з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток її творчого потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, рівня знань з української мови і літератури, рідних мов і літератур  23 жовтня у коледжі було проведено перший етап VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка

Учасники мовно-літературних змагань загалом продемонстрували високий рівень знань і виявили не лише фахову підготовку, а й оригінальність у розв’язанні конкурсних завдань. Більшість робіт характеризується творчим підходом: наявністю поетичних замальовок, композиційною оригінальністю, умінням полемізувати з висловлюваннями відомих письменників.

Журі відзначило високу активність молоді у конкурсіі визначило переможців І етапу конкурсу. Призові місця посіли роботи Луняки Є., Муравчик І., Борисенко К. Серед кращих робіт слід зазначити твори Зубарєвої О., ЄвтушенкоТ., Бризгунова Д., Покинтелиці Д. та      Пономаренко О.

Бажаємо нових перемог і подальших творчих звершень на шляху до успішної фахової діяльності!

<< Назад до списку