день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

"Основи проектного менеджменту. Написання проектних заявок"

20.11.2017

         Нещодавно в нашому освітньому закладі відбувся дводенний тренінг "Основи проектного менеджменту. Написання проектних заявок". Тренінг провели організатори та ведучі фасилітатори Карітас Запоріжжя Ніна Кокоєва та Ольга Велика.

     Метою заходу було оволодіння навичками створення змістового дизайну проекту та написання проектних заявок. Тренери ознайомили студентів із системними знаннями щодо фандрейзингу та способів реалізації, особливостей комунікації з донорами, бази міжнародних фондів, діяльність яких поширюється на буферну зону; надали базові навички написання проектних заявок, управління проектом; та ознайомили з базовою інформацією щодо запровадження соціального підприємництва.

         На другий день була можливість на практиці написати та захистити проектну заявку. Усі присутні розділились на три групи і впровадили в ігровій, практичній формі дуже актуальні для нашого міста та освітнього закладу проекти, які відповідають потребам громади та студентської молоді в розвитку соціальної структури. Хай усі мрії та плани учасників тренінгу втіляться у життя. Нехай підвищується добробут української молоді. Організаторам велика подяка за цікавий та корисний тренінговий захід.

 

 

 

 

 

 

 Заступник директора з виховної роботи - С.В. Цвяткова

<< Назад до списку