день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

26.11.2017

20 листопада у ВП «Донецький колледж Луганського НАУ»відбувся І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс, що заснований у травні 2001 року, проводиться щорічно серед учнів та студентів закладів загальної середньої освіти району і має на меті утвердження державного статусу українськоїмови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.Цього року у мовних змаганнях взяли участь 10 студентів коледжу. Для проведення конкурсу були складені завдання, спрямовані на виявлення загального рівня мовної обізнаності молоді з орфографії, пунктуації та стилістики. Усі студенти своєчасно виконали завдання та показали належні результати.

Переможцями стали:

·Гончарова Анастасія Олександрівна, студентка І курсу групи В-11, спеціальності «Ветеринарна медицина»набрала 28 балів, посілаІ місце;

·Борисенко Катерина Олегівна, студентка І курсу групи В-11, спеціальності «Ветеринарна медицина» (27 балів)– ІІ місце;

·Покинтелиця Дмитро Васильович, студент І курсу групи Т-11, спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»посів ІІІ місце, набравши 25 балів за конкурсну роботу.

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення та нових успіхів!

 

 

<< Назад до списку