анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ПРО СПОРТ

25.12.2017

       Один раз на п ять років проводиться огляд-конкурс спортивних баз освітніх закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України. Конкурс проводиться у три етапи: обласний, зональний, фінальний.

       У місті Харків було прийнято рішення про перемогу спортивної бази Відокремленого підрозділу «Донецький технікум Луганського НАУ» у зональному етапі, тобто серед Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей. З нетерпінням очікуємо результатів рішення фінального етапу.

       Колектив викладачів фізичного виховання під керівництвом Цвяткова Артема Анатолійовича дякує директора Рибака Анатолія Миколайовича за підтримку в спортивному житті і розвитку спортивного руху та здорового способу життя студентів у освітньому закладі.

 

 

 Від щирого серця вітаємо всіх своїх колег, усіх спортсменів, усіх прихильників спорту, всіх уболівальників, усіх фанатів своїх улюблених команд з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я, витримки та великих перемог! ))) Хай щастить! 

                                                                                                                                                                  Керівник фізичного виховання – Цвятков А.А.

 

 

Ось за яку базу ми обрали переможне місце:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку