анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Вітання з ЮВІЛЕЄМ ДИРЕКТОРА - РИБАКА АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

01.02.2018

         З 2005 року Відокремлений підрозділ «Донецький коледж Луганського національного аграрного університету» очолив РИБАК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – людина, життєвий шлях якої нерозривно пов'язаний з освітньою та господарською діяльністю закладу.

      Анатолій Миколайович – магістр з управління якістю, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. У 2008 році нагороджений трудовою відзнакою «Знак Пошани», має звання «Почесний громадянин» міста Красногорівка, у 2017 році одержав пам’ятний знак «Патріот України».

     Особисті ділові якості керівника, його принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети допомогли зміцнити матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу та започаткувати напрямки інноваційного розвитку освітнього процесу в коледжі. Навчальний заклад змінив свій зовнішній вигляд - ремонтуються корпуси, аудиторії, прилегла територія буяє пишною рослинністю.

    Прикладом сучасного державницького підходу в просуванні освітньої діяльності до європейських стандартів є збереження національно-патріотичних традицій, дотримання відповідності випускників коледжу Стандартам спеціальностей. Під керівництвом Рибака А.М. у 2011 та 2016рр. проведено акредитацію спеціальностей та отримано ліцензію на впровадження освітньої діяльності, у 2013р. – атестація освітньої діяльності у сфері середньої освіти, у 2015р. ліцензування рівня «кваліфікований робітник».

      Одними із складових успіху Анатолія Миколайовича, як керівника, є добір якісних кадрів, шанобливе ставлення до співробітників, уміння створити команду однодумців. Та щоб був у родині лад, здобутки, розвиток, потрібен керівник від Бога. Саме таким і є Анатолій Миколайович.

       Рибак А.М. – талановита особистість, висококваліфікований вмілий організатор та директор, який може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи здобув повагу серед колег, представників вищої школи та науковців в Україні. Притаманні йому енергія, людяність, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч з ним.

      Анатолій Миколайович щедро віддає знання, життєвий досвід, теплоту свого серця студентам та колегам, які працюють разом з ним. З нагоди 60-річного ювілею прийміть найщиріші вітання від колег та студентів:

 

 

Дорогий,  Анатолію Миколайовичу!

 

       Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

       Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 

 

З ЮВІЛЕЄМ!!!!!!!!!

 

Шановний, Анатолію Миколайовичу!

 

Щоб спокій і мир панували в родині,

Щоб щастя всміхалось при кожній годині!

Нехай обминають Вас болі й тривоги,

Хай стелиться довга життєва дорога,

Хай легко працюється, гарно живеться,

Все вміється, множиться і удається!

Здоров'я міцного, щастя без краю

Усього найкращого ми Вам бажаєм!

Усім колективом ми Вас вітаєм,

Щастя, здоров'я й удачі бажаєм,

Хай радість приносить Вам кожна година,

Від горя хоронить молитва свята,

Щасливою буде життєва стежина Для Вас і родини на довгі літа!

 

<< Назад до списку