день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Навчально-тренувальна пожежна тривога

03.04.2018

   У ВП «Донецький коледж Луганського НАУ» пролунала навчально-тренувальна пожежна тривога. Розпочалась вона для всіх несподівано за сигналом «Пожежа!». Варто зазначити, що після гучних, довгих, трьох дзвонків студенти не розгубилися та вже за три хвилини вишикувалися біля бомбосховища, а згодом організовано відпрацювали дії згідно плану евакуації. Адже саме від того, наскільки швидко та організовано усі залишать будівлю освітнього закладу, залежить їх життя та здоров’я.

      Через 1 хилину на територію студмістечка в’їхала спецмашина для гасіння пожеж. Терміново рятувальниками була проведена евакуація всіх студентів та викладачів коледжу, які невагаючись провели звірку вихованців за академічними групами. На щастя, це було навчання, але пожежники працювали по справжньому. Будемо сподіватись, що і надалі тривоги будуть лише навчальні. Але завжди треба бути готовим до непередбачуваних ситуацій.

    Після цього представник відділення протипожежної безпеки нагадав студентам правила пожежної безпеки та дії при виникненні пожежі. 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку