день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Інформаційна година «Стати Європою, щоб бути Україною»

04.04.2018

Моя країна – соборна, вільна!

Моя країна – держава вільна!

Вона у всесвіті одна така,

Вона серед усіх країн свята!

       Любов до України не примушує заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше ми любимо Вітчизну, тим більше намагаємося збагатити свою країну скарбами різного напрямку. Щоб рухатись у перед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, навчаємось мислити по-європейські, будуємо майбутнє квітучої, сильної, розвинутої держави. 

     Ми розуміємо необхідність прискорення міжнародної та європейської інтеграції України, її членства в різних міжнародних організаціях, перш за все ЄС, як можливість використання потенціалу цієї організації для захисту та реалізації наших національних інтересів. Саме тому цілеспрямоване, об’єктивне, системне та послідовне інформування громадськості є першочерговим завданням всіх інституцій, зацікавлених в підтримці євроінтеграційного курсу України.       

    Інформуванню та вихованню молоді в дусі спільних європейських цінностей була присвячена інформаційна година «Стати Європою, щоб бути Україною». Вищезазначена тема виховного заходу прозвучала по всіх академічних групах під час виховних годин. В рамках інформаційно-виховних годин обговорювались питання євроінтеграції нашої країни. Студенти розповіли про становлення ЄС, висловили свої думки щодо перспектив входження України до Євросоюзу. Підготували та переглянули тематичні презентації та відео репортажі.

     В бібліотеці висвітлена тематична полиця «Відкрий Європу для себе».

      Головна мета заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування молоді з питань євроінтеграції України, знайомство з європейськими країнами, їх цінностями та традиціями, популяризація європейської культурної спадщини була досягнута.

     Шота Руставелі писав: «Людина, яка не шукає друзів, є ворогом сама собі». Слова великого поета, виглядають як вектор у майбутнє, як сучасна філософія євроінтеграційної політики України, де кожен повинен зробти вибір, тим самим зробити такий важкий перший крок назустріч один одному.

 

       Фотоколаж інформаційної години «Стати Європою, щоб бути Україною» 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку