день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Захід «Разом проти мін»

06.04.2018

      Щороку, 4 квітня, у світі відзначається Міжнародний день просвіти щодо мінної небезпеки та сприяння протимінній діяльності, започаткований ООН. На теперішній час Україна є однією з найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами держав у світі, а особливо два постраждалі регіони – Луганський і Донецький.

        З початком АТО, на території нашого міста Красногорівки Мар’їнського району, мали місце неодноразові випадки підриву військовослужбовців та цивільного населення на вибухонебезпечних предметах. А саме боляче, коли страждають діти, і в цьому році, нажаль, був гіркий випадок….

      Неодноразово в освітньому закладі проходили заходи щодо попередження та інформування про мінну небезпеку, але такого шоу в нас ще не було! Напередодні Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки, Данська рада у справах біженців - Данська Група з розмінування  разом зі студентами з Донецького національного технічного університету (м.Покровськ) підготували та провели шоу повчального характеру «Разом проти мін», яке було дуже цікавим, бо носило надзвичайно дійовий характер. На сцені було справжнє дійство. «Конфлікти» виникали між хімічними елементами з переодичної таблиці Мєндєлєєва, якими вдало керували студенти хіміки, як ляльками Карабас Барабас. На сцені проводились хімічні досліди і непередбачувані реакції.

     На заході були присутні представники засобів масової інформації, - ТВ канали 1+1, 5-й канал та UA: Донбасс та пожежної служби міста Красногорівка.

       Дякуємо організаторам, нашим друзям із Данської ради у справах біженців - Данській Групі з розмінування та студентам-хімікам за повчальну, корисну, інформацію у вигляді нестандартного пояснення: «Що таке міна?», «Що там всередині?», «Як вона діє?» і «Яку несе загрозу?»

Будьте здорові! Бережіть себе та оточуючих! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку