анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Староста - ініціатор позитивних змін у житті групи

13.04.2018

       У стінах освітнього закладу відбулись збори за круглим столом – старост та активістів студентського самоврядування. Заступник директора з виховної роботи – Цвяткова С.В. провела мотиваційну дискусію з Лідерами. Присутні згадали, які якості притаманні лідерам, чим характеризується група якостей і до якого типу лідерів кожен із них відноситься.

    Важливим питанням в порядку денному розглянули намічені плани та конкретні цілі на майбутній місяць, бо щоб дійти до мети, треба насамперед іти, діяти.

    Також, розібрали чим славиться освітній заклад і що конкретно кожний Лідер може запропонувати у студентське різнобарвне життя. Було цікаві пропозиції щодо втілення в реалії студентства, найголовніші обов’язково будуть висвітлені на веб-сайті найулюбленішого освітнього закладу.

    Сучасний студент нашого коледжу це – ініціативний, активний, обізнаний, позитивний, конструктивно мислячий, креативний, відповідальний, солідарний, згуртований, само організований, гідний зайняти місце майбутнього спеціаліста та професіонала своєї справи. Коло Лідерів формують майбуття та щасливе сьогодення. Тож будуйте позитивне життєве сьогодні та ведіть за собою своїх одногрупників та однокурсників. У Вас все вийде , адже Ви - особистості, і тільки від Вас залежить майбутнє нашої країни! Успіхів!

 

 Рада студентського самоврядування 


 

 

 

 

<< Назад до списку