анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих верей

24.05.2018

    19 травня ВП «Донецький коледж ЛНАУ» гостинно відкрив двері для своїх майбутніх студентів. Школярі з батьками  як з міста так і з районних шкіл, прийшли до закладу для того, щоб ознайомитися з факультетами, та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії. 

    Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом.Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про ВНЗ.

    З вітальним словом до присутніх звернувся директор технікуму Рибак Анатолій Миколайович.З правилами прийому, умовами вступу до навчального закладу присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Кірпо Н.В.. Про особливості навчальної та виховної роботи розповіли заступники  директора з навчальноїта виховноїроботи Гонтар Г.А. і Цвяткова С.В., з умовами отримання робочих професій – завідуючі відділеннями Костіна Н.А. і Леонова О.О.Співбесіда проходила жваво і цікаво.

    Під час зустрічі гості переглянули відеофільм про роботу технікуму, про організацію цікавих заходів, свят, конкурсів. На завершення була проведена екскурсія. Майбутні абітурієнти спробували відчути себе справжніми студентами – відвідали світлі лабораторії, аудиторії, спеціалізовані кабінети, приміщення для практичного навчання, спортивний зал.

    Шановні абітурієнти! Ласкаво просимо вас до нашого навчального закладу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку