анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ВІДКРИТА ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ МОЛОДІ)))))))))))

22.06.2018

            Як ви вважаєте, чи потрібно дотримуватись дрес-коду у сучасному суспільстві? Як на вашу думку, чи вплинула історія моди на теперішню молодь?

           Група В-31 не тільки відповіла на ці запитання, а й розповіла про минулі роки, про імперію моди наших батьків, дідусів та бабусь.

         Група піднесла не тільки цікаву історію, але й втілила її у життя, хлопці та дівчата продемонстрували одяг тих років: вишукані сукні з кримплену,високі джинси і яскраві сорочки, все те, що носили такі ж самі підлітки у різні роки.

        Згадали моду юності і наші викладачі. Костіна Наталья Анатоліївна вдяглась відповідно років своєї молодості і зачарувала всіх своїм розкішним вбранням. Також покорили аудиторію сім’я Цвяткових , представивши стиль своєї активної юності. Леонова Оксана Олександрівна розповіла і представила на собі тренди своєї молодості.

        Мода минулих років, ніколи не копіює себе, вона робить це по-іншому – з нових матеріалів. І це, здавалося б, повернення – насправді рух вперед. Тому ми погворили про те, як вдягатись нинішній молоді, а саме про дрес-код в освітньому закладі. Дотримуючись нескладних правил дрес-коду легко уникнути незручних ситуацій і неприємних моментів, пов'язаних з неадекватним сприйняттям оточуючих вашого стилю одягу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будьте завжди на модній хвилі!!!

 

 

Вітаємо усіх з Днем Молоді!

 

<< Назад до списку