анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День Знань та початок навчального року 2018-2019

03.09.2018

     В день, коли жовтогарячі барви осені поступово змінюють яскраві літні кольори, до всіх освітян приходить світле свято – День знань.

     Прший дзвоник – особливе, завжди яскраве і насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.Традиційно, по-родинному,  відбулося свято  у ВП «Донецький технікум ЛНАУ».В актовій залі змужнілі за літо, повні сил та енергії старшокурсники відчували себе впевнено поруч з першокурсниками. З почесним словом звернувся директор Рибак А.М., і побажав, щоб новий навчальний рік став для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин в освіті, науці, культурі, спорті.

     Вже доброю традицією стали привітання від гостей. Начальник військово-цивільної співпраці по Мар’їнському району Гуш В.О. побажав усім присутнім миру, терпіння і віри в майбутнє.

     Заступник директора з навчальної роботи - Гонтар Г.А., зачитав наказ про зарахування на навчання студентів нового набору та побажав міцного здоров’я, наснаги та успіхів у навчанні. У черговий раз директор технікуму вручив першокурсникам символічний «Ключ до знань» , з побажанням наполегливо йти до своєї мети – оволодіти омріяною професією в найкращому закладі, зустріти добрих і надійних друзів, наставників.

Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові
Щоб вдавалось все тобі!
Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої,
Знай, що головне в житті — це освіта і знання,
Заклад, вчитель і рідня!

Успіхів всім нам у новому навчальному році!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку