анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Проект "Музика рятує"

04.09.2018

"Пізнання світу почути неможливо без розуміння й переживання музики, без

глибокої потреби слухати музику й діставати насолоду від неї. Без музики

важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна,

а це переконання по суті є основою емоційної, естетичної, моральної культури".

В. Сухомлинський

     Впродовж усіх часів та історії розвитку суспільств було помічено, що мистецтво може бути великою перетворюючою силою, засобом морального, інтелектуального і духовного формування особистості, але може мати і негативний вплив. Це стосується перш за все музики.

     Музика є особливим видом мистецтва. Вона може надавати сенсу речам. Ті самі події можна сприймати по-різному, коли в їх зміст вплітається музика.

     Сила музики, чарівна краса симетрії звуків здатна вирвати людину з буденного одноманітного життя, створити навколо неї атмосферу чогось значного, справжнього.

     Сьогодні, актова  зала  ВП «Донецький технікум ЛНАУ» поринула в чарівну атмосферу музичного мистецтва. До нас завітала Марина Бондас - скрипалька симфонічного оркестру Берлінського радіо,що народилася у Києві, але вже 25 років живе в Німеччині.  Її батьки відомі скрипалі і саме вони прищепили Марині любов до музики. Навчання здобула у консерваторіях  Вюрцбурга та Берліна. Протягом  короткої відпустки, вона їздить  містами  сходу з проектом «Музика рятує», в рамках благодійної ініціативи «Hеart for Ukraine».

     З перших звуків в залі запанувала тиша, затамувавши подих присутні слухали прекрасні мелодії, що линули з під смичка. Скрипалька вела активний  діалог з залом, виконуючи  варіації на теми відомих композиторів.   Бурхливими оплесками слухачі  проводжали Марину зі сцени та домовились про нову зустріч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку