анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Професія від Бога одна -Учитель. Всі інші - від учителя»

07.10.2018

«Професія від Бога одна -Учитель. Всі інші - від учителя»


       У прекрасну пору року приходить до нас прекрасне свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі  мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

     Традиційно у першу неділю жовтня у нашому технікумі відзначається професійне свято – День працівників освіти.Настрій у цей день завжди особливо піднесений і радісний. Заклад сяє посмішками студентів, які вітають і дарують квіти своїм  улюбленим  викладачам,проте найголовніший подарунок у цей день - це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

       На святковому концерті всіх вчителів та гостей свята привітав виконуючий обов'язки директора Гонтар Г.А. Дорогі колеги! Саме в нас працюють справжні патріоти своєї справи, які віддають весь свій досвід  для розбудови та процвітання нашого закладу.  Працівник освіти  - це не професія – це порив душі, поклик серця! Після завершення нагородження студенти І – ІІІ курсів привітали усіх чудовими музичними, танцюальними і театральними номерами, які підготували  під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шевчук О.О.

    Шановні педагоги!  Нехай  Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.  Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Допоки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку