анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Урочистості з нагоди відкриття IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

22.10.2018

18 жовтня в технікумі відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка. Цей захід уже став традиційним, 9 рік поспіль ВП «Донецький технікум ЛНАУ»разом зі всією країною поширює слова Великого Кобзаря.

Метою даного конкурсу є вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Захід сприяє  піднесенню престижу української мови й літератури серед молодого покоління, підвищенню рівня загальної культури та вихованню у студентів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

Урочистості розпочалися з перегляду фільму «Обличчя української історії», в якому розповідається про тяжку долю і незламність духу народного генія Т.Шевченка. Для когось він непримиренний борець за волю, для інших – тонкий, натхненний лірик. Він є мірилом нашогосумління, його безсмертні твори є порадою для сучасної і майбутньої України.

Назнак пам'яті та пошани Великого Кобзаря,студенти декламували його вірші й співали українські пісні.Щоб визначити найкращих знавців життєвого шляху народного генія відбулася «Шевченкознавча вікторина». Студенти активновідповідали на цікаві інтерактивні запитання.

Фінальним акордом заходу стала пісня «Садок вишневий коло хати» на слова Т.Шевченка.

Для участі у відбірковому етапі цьогорічного конкурсу було рекомендовано 15 студентів Іта ІІкурсів. Вони випробують свої мовні навички та літературну обізнаність.Студенти переможці візьмуть участь у наступних етапах конкурсу.

По завершенню заходу викладачі української мови та літератури Саноян А.О. та Кірпо Н.В. щирим словом привіталистудентів з відкриттям конкурсу та побажаливсім творчого натхнення та успіхів!

 

 

 

<< Назад до списку