анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День української писемності та мови

11.11.2018

 

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо свято – День української писемності та мови. Традиційно у коледжі відбувається низка заходів, присвяченихцій події.

Святкування розпочалося конкурсом інформаційних вісників про історію започаткування Дня української писемності та значення рідної мови в житті людини.

Також цього дня  стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються понад 5 млн учасників з 20 країн світу. Студенти нашого коледжу із зацікавленістю виконували завдання І етапу мовних змагань. Переможці будуть визначені пізніше.

Крім того, в День української писемності та мови, традиційно проходить радіодиктант національної єдності. Ця акція була розпочата в 2000 році і ось уже 18 років усі бажаючі можуть продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.Студенти нашого коледжу також прийняли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури.Тож, бажаємо успіхів в опануванні рідної мови!

 

 

<< Назад до списку