анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День працівників сільського господарства

18.11.2018

Коли любов не має меж,
Коли душа не знає втоми,
Коли Землею ти живеш –
Праця твоя стає святою!

   Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні. Із покон віків її називали житницею всієї Європи.  В нашому технікумі  урочисто відзначили  День працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Зі словами вітання виступив директор Рибак Анатолій Миколайович і побажав прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України. Під час урочистої частини свята кращим працівникам і викладачамвручили грамоти та подяки. Студенти підготували святковий концерт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Так сталося, що у студентів нашого закладу подвійне свято – Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю, але історія його, яка розпочалась в Чехословаччині під час ІІ Світової війни, кровава та печальна.   28 жовтня 1939 року в окупованій фашистами Чехословаччині, празькі студенти та їх викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відсвяткувати річницю утворення Чехословацької держави(28.10.1918). підрозділи окупантів розігнали демонстрацію, при цьому був розстріляний студент медичного факультету Ян Оплєтал.

     Похорони Яна Оплєтала 15 листопада 1939 року знову переросли в акцію протесту. Десятки демонстрантів були заарештовані. 17 листопада гестаповці та есесівці рано вранці оточили студентські гуртожитки. Більш ніж 1200 студентів було заарештовано і відправлені в концтабір у Заксенхаузен. Дев’ятьох студентів та активістів стратили в стінах в’язниці в празькому районі Рузіне.За наказом Гітлера всі чеські ВНЗ було закрито до кінця війни. 
      В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України.

Звісно, це свято не пройшло повз ВП «Донецький технікум ЛНАУ»Привітати студентів приїхав голова Військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка Малашко Юрії Анатолійович.

 

      Під час урочистої частини свята кращим студентам вручили грамоти та подяки.Далі за планом проходив показ самодіяльності студентів:українські пісні, сценки зі студентського життя, танці.

     Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку