день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

"Ти з нами, Тарасе!"

12.03.2019

Серед тих визначних діячів, чиї серця спрямовані на служіння народу і,чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Т.Г.Шевченко займає почесне місце.  Безсмертне ім’я Великого Кобзаря  відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу і незалежність.

Студенти коледжу взяли участь у літературному батлі"Ти з нами, Тарасе!", присвяченому  205-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. У читальній залі було оформлено виставку-вшанування "Живи, поете, в славі віковій",  на якій наші читачі мали можливість ознайомитись з життям та творчістю Т.Г. Шевченка, дізнатися багато цікавого про поета, ознайомитися з різними виданнями "Кобзаря".  Переглянувши слайд-альманах "Вічно буде проміж нас – України син Тарас" студенти ознайомились з біографією поета та його творчістю. Літературний батл закінчився читанням віршів великого поета, студенти мали можливість продекламувати рядки з великої книги "Кобзар". У результаті змагань перемогла дружба. Та головне – це позитивні емоції, спілкування, дух суперництва, відкриття таємниць творчості Тараса Шевченка. Нехай цей літературний батл буде своєрідною стрічкою у вінок шани й пам’яті поета.

Своєю творчістю Т. Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі, створив чудові зразки поезії, які могутньо зазвучали над світом як пристрасний заклик до активної боротьби за кращу долю. Натхненні поетичні твори ТарасаШевченка – неоціненний скарб світової літератури – стали народним надбанням.

 

 

 

 

<< Назад до списку