анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Безпека та статева культура

14.04.2019

Молодість – вік самих безкорисливих жертв, але також і різноманітних зловживань алкоголем, статевими відправленнями і т. д. (с) І. І. Мельников

Студентський вік характеризується інтенсивною роботою над формуванням своєї особистості. Це час пошуків молодими людьми відповідей на різноманітні морально-етичні, наукові, загальнокультурні, економічні і політичні питання, які відображаються в їх способі життя.

Головний аргумент дорослих, які виступають проти сексуального виховання дітей та підлітків, звучить так: “Вони і так все знають”. Та попри цю “обізнаність” проблеми підліткової вагітності, ВІЛ та ранніх абортів в Україні не втрачають актуальності.

З метою формування у студентів статевої етики та естетики, культури інтимних відносин, любові та сімейного життя, морально-етичних норм та стосунків між хлопцями і дівчатами, інформування про безпеку статевих відносин, викладачем біології та хімії Гробовод В.О. було проведено заняття на тему «Безпека та статева культура», під час якого студенти першого курсу дізналися про різні види контрацепції, культуру статевих відносин, умови формування репродуктивного здоров’я, соціальну проблему пов’язану з раннім початком статевого життя та Державну програму «Репродуктивне здоров’я нації».

 

 

 

 

 

<< Назад до списку