день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Болісне минуле» 8 травня – День пам’яті та примирення

09.05.2019

«Болісне минуле»

8 травня – День пам’яті та примирення

З ранку, 8 травня в навчальному закладі в річницю Перемоги над нацизмом в Європі, з метою гідного вшанування подвигу українського народу відбулася лінійка-реквієм «Болісне минуле» до відзначання Дня перемоги над фашизмом і пам’яті жертв Другої світової війни.

Ми пишаємося тим, що народ нашої країни зробив вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення.

Нині ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни. Кожного року студенти  відвідували ветеранів на дому з привітальними візитами, але цього року в нашому місті залишилось лише два ветерани, яких ми з повагою привітали.

Напередодні визначної дати в групах пройшли години мужності, історичні розповіді, відеопокази фільмів, присвячені подіям Другої світової війни, а також самовідданості захисників України у боротьбі за її свободу, незалежність та територіальну цілісність.

Також, о 10-00 години вихованці та викладачі коледжу приєднались до міського мітингу-реквієму «І подвигам не буде забуття», поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

В бібліотеці була розташована викладка літератури, публікацій та матеріалів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 74-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

….В цей день цвітуть салюти

І чути дзвін пісень,

Не дай нам, Бог, забути

Який сьогодні день!

Тож, пам’ятаймо, до чого призводить війна, безглузда ідеологічна конфронтація та зрада елементарним людським цінностям. Усім миру, свободи й весни! З Перемогою!

 

<< Назад до списку