Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Спортивна робота

 

     Актуальними завданнями виховної роботи в технікумі є впровадження  здорового образу життя як складової загальної культури особистості, повноцінного фізичного розвитку, формування фізичних здібностей та зміцнення здоров’я молоді.

     У навчальному закладі діють спортивні секції з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, шашок, гирьового спорту, бодібілдингу, армреслінгу. Викладачами фізичного виховання постійно проводяться  осінні спартакіади, до  дня визволення Донбасу, дружні зустрічі з футболу команд ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» з Красногорівським ліцеєм та Курахівським технікумом; місячники фізичного виховання та здорового образу життя; туристичні походи до Всесвітнього дня туризму; «Козацькі розваги» , «Нумо, дівчата»  тощо.

            Багато років присвятив спортивним досягненням нашого технікуму Сидоров М.М., викладач вищої категорії, який виховав не одне покоління спортсменів, що здобули високі досягнення у спорті не тільки на рівні області, але й на державному рівні. Він передав свій досвід, майстерність, знання  молодим викладачам Цвяткову А.А. і Гулєнку О.Є. , які продовжують втілювати в життя його запальну енергію, працездатність та жагу до життя.

 

 

КОНКУРСИ ТА ЗМАГАННЯ

 

 

 

 

ЗАНЯТТЯ НА СТАДІОНІ

 

 

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

 

 

 

 

«Людина народжується не для того, щоб безслідно зникнути нікому не відомою пилиною. Людина народжується для того, щоб залишити 

по собі слідвічний»

(Пестолоцці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На весні цього року, в день Миколая чудотворця Миколі Сидорову виповнилося 75 років! Микола Миколайович- викладач фізичного виховання ВП «Донецький технікум Луганського НАУ». За його плечима 55 років педагогічного стажу! Більш ніж півстоліття він виховує здорове молоде покоління рідної держави.

Справжня особистість, як і справжній характер, гартуються незалежно від погодних умов чи пори року. Доказом цього є трудове життя нашого колеги.

Народився Микола Миколайович 22 травня 1937 року в селі Костянтинівка Мар’їнського району Донецької області у селянській родині. Закінчивши 10 класів, у 1955 році вступив до Сталінського технікуму фізичної культури. В 1960-65 роках заочно навчався в Харківському державному інституті фізичного виховання. Решту життєвого і трудового часу - 46 років (!) - присвятив технікуму, в якому працює й досі.

Як тренер-викладач він готував легкоатлетів на районні, обласні, республіканські та всесоюзні змагання. Команда з легкої атлетики студентівтехнікуму 16 разів була переможницею серед аграрних вузів України, три рази - чемпіонкою СРСР, по два рази посідала друге та третє місце у Всесоюзній спартакіаді серед 978 технікумів Міністерства сільського господарства СРСР. З 1971 по 1975 рік (чотири рази поспіль) студентська команда легкоатлетів була чемпіоном УРСР та довічно нагороджена перехідним кубком.

За будь якою справою завжди стоїть людина. Працюючи багато років на посаді керівника фізичного виховання технікуму,  Микола Миколайович зробив вагомий внесок в спільну справу. Зараз ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» є одним з кращих в спортивній роботі серед технікумів сільськогосподарської галузі. Наш навчальний заклад неодноразово вигравав загальне перше місце в спартакіаді серед технікумів, а у 1975 році був переможцем Всесоюзної спартакіади серед вузів Міністерства сільського господарства СРСР. 

Микола Миколайович Сидоров докладав величезних зусиль щодо організації і проведення спортивної роботи в технікумі, районі та області. Був постійним членом республіканської комісії з фізичного виховання, надавав методичну допомогу іншим технікумам. Обирався головою методичної комісії вузів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області. Багато уваги приділяв фізичному розвитку студентів, особливо - молоді з послабленим здоров’ям. За його участю відбувалося становлення спортивної бази технікуму: побудова спортивних залів, стадіону, волейбольного, баскетбольного та інших майданчиків. Внесок Миколи Сидорова у виховання здорової молоді та досягнення кращих результатів у спорті серед студентів відзначений чисельними грамотами, дипломами, медалями спортивного комітету України, СРСР. Микола Миколайович нагороджений грамотою Верховної Ради України. Все це здобувалося наполегливою працеюй жертовною відданістю обраній справі.

За роки почесної праці викладача фізичного виховання ним був підготовлений один майстер міжнародного класу, дев'ять майстрів спорту СРСР, 93 кандидатив майстриспорту, 720 майстрівпершогорозряду, 25800 майстрівмасовогорозряду, два чемпіониСРСР з легкоїатлетики середсільськогосподарськихвузів.

Микола Миколайовичне не забуває передати свій багатий педагогічний та організаторський досвід молодим викладачам фізичного виховання. Тому в своїх спортивних досягненнях технікум не здає позицій й нині.

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм, шановний Микола Миколайович! Бажаємо нових творчих перемог, міцного здоров’я та всіляких гараздів!

 

 

 

 

                                                                                                           Могилевська Любов Іванівна, голова циклової комісії     

                                                                                                           соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін

                                                                                                           ВП «Донецький технікум Луганського НАУ»