Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Ветеринарне відділення

 

 

Мурзінова Людмила Миколаївна-  завідуюча відділенням «Ветеринарна медицина», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, магістр, викладач дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією».

 

 

 

 

 

 

Любов до своєї професії – запорука успіху.

    

 

       

На відділенні «Ветеринарна медицина» навчається 217 студентів, які поділяються на 9 груп, навчання триває 4 роки.

     

Випускники нашого технікуму є фахівцями ветеринарної медицини, які здійснюють надійний контроль і нагляд за якістю і безпечністю харчових продуктів і сировини тваринного походження, забезпечують стабільний контрольований епізоотичний стан у населених пунктах і господарствах, що гарантує належну епізоотичну безпеку в державі.

 

 

Студенти вчаться правильно і вчасно приймати самостійні відповідальні рішення: ставити діагноз, призначати лікування і розробляти профілактичні заходи проти хвороб, давати аргументовану оцінку санітарного стану виробництва чи окремих об’єктів. Особливе значення надається розвитку творчої  діяльності і самостійності студентів, вони залучаються до пошукової роботи, ділової співпраці з викладачами.

 

 

 Професійні якості, організаторські здібності, уміння застосовувати теоретичні знання на практиці студенти удосконалюють у навчально-виробничій клініці та під час практики у господарствах різних форм власності, де працюють з живими об’єктами, вивчають досвід лікарів-практиків. 

 

 

                                                    

   

 

Поглибленню фахових знань сприяють також семінари, зустрічі з науковцями. Належний рівень надання якісних освітніх послуг сприяє успішному працевлаштуванню випускників. Після закінчення навчання вони реалізують професійні навички на таких посадах: фельдшер ветеринарної медицини управлінь, підприємств, установ, організацій і закладів державної та приватної ветеринарної медицини;; фельдшер ветеринарної медицини державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті; фельдшер ветеринарної медицини м’ясопереробного підприємства;  лаборант лабораторії ветеринарної медицини; лаборант ветеринарно-санітарної експертизи: ринку, підприємства з переробки харчових продуктів і сировини, навчального закладу, науково-дослідної установи;

                                                                                                

 

 

 інспектор підрозділу ветеринарної міліції із забезпечення карантинних ветеринарних заходів; працівник підприємства з виробництва і реалізації засобів захисту тварин та засобів ветеринарної медицини; оператор з ветеринарного оброблення тварин.