Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Заочне відділення

    

 

 

Губарєв Валерій Григорович - завідуючий зочним відділенням, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, викладач дисципліни «Організація ветеринарної справи».

 

 

 

 

 

 

 

 

Заочна освіта – одна з форм підготовки і здобуття освіти без відриву від роботи на виробництві.

 

Заочне відділення тоді, ще в Донецькому сільськогосподарському технікумі, було відкрито в післявоєнні роки і забезпечувало гостру нестачу в сільському господарстві нашої області фахівців середньої ланки.

 

Спочатку готували молодших спеціалістів зі спеціальностей «Агрономія» і «Зоотехнія». Згодом  виникла потреба в підготовці молодших спеціалістів з «Організації виробництва». На початку дев’яностих років почалася підготовка фахівців з фермерського господарства, але аграрний сектор області виявився неготовим до такої форми ведення сільського господарства і ця спеціалізація в технікумі не прижилась.

     

За роки діяльності заочного відділення було підготовлено кілька тисяч молодших спеціалістів для аграрного сектору Донецької області і в цілому для України.

    

Технікум має кваліфікованих викладачів та необхідну навчальну базу для підготовки фахівців достатньої кваліфікації, які забезпечують життєдіяльність агарного сектору області і держави.

     

В різні роки на заочному відділенні працювали кваліфіковані викладачі, які мали високу не лише теоретичну, але й практичну підготовку, - це Дудченко Ю.М., Дудченко Л.І., Морозенко Д.Т., Закутнєв А.Ф., Комендантенко Л.І., Пасічнюк О.О.,  Желтов П.І., Курський М.В., Сухорада І.А., Власова А.І.  В даний час підготовку ведуть викладачі, які мають вищу та Iкатегорію: Мала Р.І., Губарєва Л.І., Паназдир Л.І., Морозова А.І., Могилевська Л.І., Могилевський І.П., Миронова В.В., Костіна Н.А. та інші.